Serdecznie zapraszamy do udziału w 
bezpłatnym webinarze.
Dodatkowe materiały zostaną udostępnione uczestnikom spotkania na panelu MWS i w grupie na Facebooku sPokój Nauczycielski. Zapraszamy do dołączenia do grupy!
Serdecznie zapraszamy na cykl webinarów organizowanych pod hasłem „W relacji z jedzeniem oraz ciałem”. Spotkania kierowane są do nauczycieli wszystkich poziomów edukacyjnych. Uczestnicy odnajdą się na nich, nie tylko w roli edukatorów czy opiekunów młodszych pokoleń, ale przede wszystkim zdobędą wiedzę z zakresu budowania własnej zdrowej relacji z jedzeniem i ciałem. 

Webinar obejmie tematy:
- kontinuum zaburzonego odżywiania,
- charakterystyka wybranych zaburzeń odżywiania,
- wskazówki dotyczące roli nauczyciela w procesie leczenia zaburzeń odżywiania uczniów. 

Rejestracja na pozostałe spotkania odbywa się a naszej stronie: mws.pl
Zaburzone odżywanie – pierwsze symptomy, jak wspierać uczniów?
2023-03-15
17:00
Europe/Warsaw
Webinar prowadzi: Karolina Rowgało - Daniel - absolwentka Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, certyfikowana Terapeutka Motywująca Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej, specjalistka psychodietetyki, a także uczestniczka czteroletniego szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w rekomendowanej przez PTTPB- Szkole Psychoterapii Crescentia we Wrocławiu. Jej obecne działania zawodowe koncentrują się wokół psychologii zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki zdrowia psychicznego oraz budowania nawyków prozdrowotnych. Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywała koordynując oraz współtworząc programy profilaktyki zdrowia, prowadząc szkolenia i warsztaty dla różnorodnych grup odbiorców (nauczycieli, rodziców, pracowników opieki zdrowotnej i korporacyjnych) oraz konsultacje indywidualne z osobami w procesie zmiany nawyków zdrowotnych.